Innobiz Difuzér Audelia

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Moderný a atraktívny dizajn ultrazvukového difuzéra sa šetrným odparovaním éterických olejov s nastaviteľným podsvietením prevonia a vytvorí pohodovú atmosféru.

€55,96 / ks
Značka Innobiz
Kategória Difuzéry a lampy
Položka bola vypredaná...
 

Audelia je krásny ultrazvukový difuzér s atraktívnym a moderným dizajnom. Účinný elektrický difuzér, ktorý rozptýli éterické oleje v jemnú hmlu doplnenú o jemne sa meniace svetlo. Svetlo vytvorí príjemnú intímnu atmosféru.

Difuzér Audelia používa technológiu ultrazvukové difúzie k zahmleniu miestnosti éterickými olejmi. Je praktický a vypne sa automaticky po vyprázdnení nádrže. Difuzér má tichú prevádzku a maximálna doba prevádzky je asi tri a pol hodiny. Difuzér je vyrobený z bambusu a ušľachtilého kovu.

Difuzér je vhodný aj na väčšie plochy až do 50 m², jeho orientovatelné viečko umožňuje zvoliť smer, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Jeho relaxačné účinky oceníte ako v domácom tak aj v pracovnom prostredí.

Kľúčové vlastnosti:

  • rozptyľuje éterické oleje a prevonia priestor s podsvietením

  • ultrazvuková difúzia

  • pre plochy až do 50 m²

  • funkcia osvetlenia

  • tichá prevádzka

  • automatické vypnutie

  • atraktívny dizajn

Odporúčané použitie:

Po zapojení difuzéru nalejte obyčajnú vodu izbovej teploty maximálne do výšky rysky, nakvapkajte éterický olej (5 až 15 kvapiek maximálne). Nechajte rozptýliť len niekoľko minút, aby ste sa vyhli príliš vysokým koncentráciám. Pre parfémovanie miestnosti o veľkosti 20 m² postačuje difúzie 15 až 20 minút.

Balenie obsahuje:

1x difuzér, 1x AC adaptér, návod na použitie.

Rozmery:

Výška: 13,7 cm. Priemer: 12,5 cm.

Výrobca: Innobiz, Francúzsko.

Innobiz je francúzska spoločnosť založená nadšenci pre aromaterapiu, krásne produkty, ušľachtilé materiály a inovácie. Innobiz viac ako desať rokov reprezentuje výskum a šírenie účinkov éterických olejov v aromaterapii nielen na francúzskom trhu.

Zakladateľ Pierre Emmanuel Thuret zbieral nápady pri cestovaní po celom svete. Úplne jednoducho v Innobiz milujú navrhovaní a distribúciu produktov, ktoré prinášajú pohodu a potešenie ako v domácnosti tak u profesionálov. Difúzery sú navrhnuté s čistými líniami a sú vyrobené z ušľachtilých materiálov, ako je sklo, keramika, drevo, bambus a porcelán. V poslednej dobe vyvíja produkty z udržateľných zdrojov s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Difúzery Innobiz sú jediné, ktoré ocenila aj slávna nadácia Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand (nadácie pre ekológiu, udržateľnosť a záchranu planéty Zem).

Ako používať difuzér Audelia sa pozrite tu:

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz již 10 let reprezentuje výzkum a šíření znalosti aromaterapie a účinků éterických olejů na trhu. Spolupracuje s předními výrobci a značkami v aromaterapii. Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Produkty Innobiz kromě jejich účinnosti a odolnosti jsou vytvářeny s designéry se zvýšeným vědomím na dopad na životní prostředí: difuzory jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán.

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace GoodPlanet Foundation Yann Arthus-Bertrand (nadace, jejímž posláním je „umístit ekologii do srdce našeho svědomí a vzbudit touhu jednat pro záchranu Země“).

 

Hmotnosť 0.5 kg
Zloženie Bez BPA
Výroba Asia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: