Innobiz Čistič pro difuzéry 30 ml

Neohodnotené
 
 

Špeciálny čistič na difúzory s ľahkou vôňou levandule pre odstránenie usadenín v sklenených nádobách difúzorov - rozprašovači.

€7,56 / ks
Značka Innobiz
Kategória Difuzéry a lampy
Položka bola vypredaná...
 

Špeciálny čistič na difúzory s ľahkou vôňou levandule pre odstránenie usadenín a prachu v sklenených nádobách difúzorov - rozprašovači. Jeho pravidelným používaním predĺžite životnosť a zachováte maximálnu účinnosť.

Kľúčové vlastnosti:

  • šetrne a účinne čistí usadeniny éterických olejov v sklenenej hlavicu rozprašovača

  • predĺži životnosť a účinnosť difuzéra

Odporúčané použitie:

Čistič môžete ho použiť medzi difúziou dvoch rôznych éterických olejov, aby ste zabránili zmiešaniu pachov. Tento čistič sa tiež používa, keď éterický olej zaschne na dne sklenenej nádoby, ktorá tam zostala príliš dlho bez toho, aby bola použitá.

Ak chcete vyčistiť difuzér, odstráňte éterické oleje. Potom nalejte do nádobky 1 čajovú lyžicu Čističe na difúzory a zapnite difuzér po dobu 3 až 5 minút. Difuzér môžete čistiť raz alebo dvakrát mesačne, v závislosti na tom, ako často ho používate, a tiež na kvalite používaných éterických olejov. Potom vyprázdnite prebytočný čistič a difuzér môžete znovu použiť.

Zloženie:

Denat alkohol, lavandula burnatii *, kumarín **, geraniol **, limonén **, linalool **. * 100% čistý, prírodný éterický olej **. Zložky prirodzene prítomné v éterických olejoch.

Výrobca: Innobiz, Francúzsko.

Innobiz je francúzska spoločnosť založená nadšenci pre aromaterapiu, krásne produkty, ušľachtilé materiály a inovácie. Innobiz viac ako desať rokov reprezentuje výskum a šírenie účinkov éterických olejov v aromaterapii nielen na francúzskom trhu.

Zakladateľ Pierre Emmanuel Thuret zbieral nápady pri cestovaní po celom svete. Úplne jednoducho v Innobiz milujú navrhovaní a distribúciu produktov, ktoré prinášajú pohodu a potešenie ako v domácnosti tak u profesionálov. Difúzery sú navrhnuté s čistými líniami a sú vyrobené z ušľachtilých materiálov, ako je sklo, keramika, drevo, bambus a porcelán. V poslednej dobe vyvíja produkty z udržateľných zdrojov s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Difúzery Innobiz sú jediné, ktoré ocenila aj slávna nadácia Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand - Nadácia pre ekológiu, udržateľnosť a záchranu planéty Zem.

Hmotnosť 0.1 kg
Výroba Asia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: