Officina Naturae Dezinfekčný čistiaci gél na ruky 500 ml

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 
Čistiaci antibakteriálny gel dezinfikuje ruky bez použitia vody. Ničí nežiadúce vírusy a baktérie na pokožke i predmetoch. 
 
 
€1,25 / ks
Značka Officina Naturae
Kategória Dezinfekcia
Položka bola vypredaná...
 

Čistiaci antibakteriálny gél na ruky s 65% alkoholu a jemnou ovocnou vôňou dezinfikuje ruky bez použitia vody. Ničí nežiadúce vírusy a baktérie. Ekonomické balenie do domácnosti i do práce.Dezinfekčný prostriedok na ruky čistí a dezinfikuje bez použitia vody. Ničí nežiadúce vírusy a baktérie na povrchu pokožky. Nenahraditeľný pomocník kedykoľvek mimo domova, na cestách alebo pri vírusovom ochorení.

Vhodné pre:

normálnu pokožku

Kľúčové vlastnosti:

 • obsahuje 65% alkoholu, ktorý je potrebný podľa WHO na získanie aktívneho a efektívneho dezinfekčného prostriedku pre odstránenie baktérií a mikroorganizmov

 • účinný pri odstraňovaní baktérií a mikroorganizmov

 • extrakt kdoule talianskej zvlhčuje a zjemňuje, chráni pokožku pred podráždením

 • jemná svieža vôňa vďaka éterickému oleju mäty piepornej

 • aplikuje sa priamo na pokožku bez použitia vody, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva pocit lepkavosti a mastnoty

 • nedráždi pokožku, dermatologicky testovaný

Náš tip:

Pri častom používaní dezinfekčných prípravkov sa pokožka vysušuje. Používajte krém na ruky, ktorý pokožku vyživí a hydratuje.

Odporúčané použitie:

Gel aplikujte priamo na ruky a rovnomerne ho rozotrite na všetky plochy rukách, kedykoľvek ho budete potrebovať. Neie vhodné pre děti do 3 rokov.

Zloženie:

Alcohol, Aqua, Glycerín, Hydroxyethylcellulose, Pyrus Cydonia Fruit Extract *, Mentha Piperita Oil *.

Bezpečné použitie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút opatrne oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Správna hygiena rúk

 1. ruky umývajte zakaždým pred jedlom, po použití toalety, pri zašpinení alebo pri vírusovom ochorení

 2. pre mechanickú očistu vždy použite mydlo a nezabudnite na umývanie všetkých plôch rúk

 3. umývajte minimálne 15 sekúnd

 4. aplikujte dezinfekčný prostriedok

 5. pri častom používaní dezinfekčných prostriedkov používajte aj výživný krém na ruky

Výrobca: Officina Naturae, Taliansko.

Officina Naturae sa zrodila v nákupnej skupine v Rimini s cieľom vytvoriť prírodnú kozmetiku, ekologické a účinné čistiace prostriedky s etickým výrobným a distribučným cyklom. Pôsobí na trhu viac ako 20 rokov a zakladatelia majú mnohoročné skúsenosti získané v oblasti chemicko-farmaceutického, biologického a potravinárskeho priemyslu.

Hlavné filozofiou Officina Naturae je vyrábať testované a vysoko kvalitné výrobky šetrné k životnému prostrediu. Produktové portfólio je široké: pleťová starostlivosť, telová a vlasová starostlivosť, starostlivosť o alergickú pokožku, detská rad, ekodrogérie a starostlivosť o domácich miláčikov.

Produkty majú jednoduché formulácie navrhnuté tak, aby boli účinné. Zakladajú si na kvalite vstupných surovín, nepoužívajú ropnej alebo živočíšne suroviny a syntetické látky s nebezpečnými účinkami. Snaží sa, aby suroviny pochádzali z ekologického poľnohospodárstva, z krajín s aktívnymi projektmi, ktoré podporujú princípy spravodlivého obchodu a zamestnávanie.

Pri výrobe sa snaží minimalizovať uhlíkovú stopu. Výrobky balia do plastových obalov vyrobených z bioplastov. Preto všetky produkty majú pečať a nesú posolstvo "Biosostenibile" - "biologicky rozložiteľný", ktorá zaručuje záväzok šetrného zaobchádzania a ochrany zdravia a životného prostredia.

Hmotnosť 0.5 kg
Výroba Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: