Alma Dezinfekční čistící prostředek na ruce ve spreji Ochránce 50 ml

Neohodnotené
 
 • 1 z 2
 
Antimikrobiálny sprej "Ochranca" čistí a dezinfikuje ruky bez použitia vody. Ničí nežiadúce vírusy a baktérie na pokožke.
€7,20 / ks
Značka Alma
Kategória Dezinfekcia
Položka bola vypredaná...
 
Antimikrobiálny prostriedok so 70% alkoholu čistí a dezinfikuje bez použitia vody. Svieži sprej pôsobí proti mikroorganizmom, tj. proti baktériám, vírusom, hubám a parazitom. Extrakt aloe vera zabraňuje dehydratácii pokožky. Nenahraditeľný pomocník kedykoľvek mimo domova, na cestách alebo pri vírusovom ochorení.
 
Vhodné pre:
 
normálnu pokožku, pre deti od 3 rokov
 
Kľúčové vlastnosti:
 
 • obsahuje 70% alkoholu, ktorý je potrebný podľa WHO na získanie aktívneho a efektívneho dezinfekčného
 • prostriedok pre odstránenie baktérií a mikroorganizmov
 • organický extrakt z aloe vera pokožku dodá hydratáciu
 • éterický olej levanduľa a citróna pôsobí dezinfekčne a antimikrobiálne
 • éterický olej rozmarínu posilňuje imunitu a dodá sviežu vôňu
 • aplikuje sa priamo na pokožku bez použitia vody, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva pocit lepkavosti a mastnoty
 • nedráždi pokožku

Náš tip:
 
Pri častom používaní dezinfekčných prípravkov sa pokožka vysušuje. Používajte krém na ruky, ktorý pokožku dodatočne vyživí a hydratuje.
 
Odporúčané použitie:
 
Pred použitím pretrepte. Nastriekajte prostriedok priamo na ruky a rovnomerne ho rozotrite na všetky plochy rukách, kedykoľvek ho budete potrebovať. Je všestranný, môžete ho použiť na rôzne typy povrchov, ako sú kľučky, nákupné vozíky, všeobecne tvrdé povrchy. Vhodné aj pre deti od 3 rokov. Pre deti používajte vždy pod dozorom dospelej osoby.
 
Zloženie:
 
Alcohol Denat. (Denaturovaný alkohol bez Bitrex), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe vera), Citrus Limon Peel Oil (EO Citron), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (EO Rozmarín), Lavandula Angustifolia Oil (EO Levanduľa), Citral *, Limonene *, Linalool * , Citric Acid (Kyselina citrónová), Potassium Sorbate (sorbát draselný), Sodium Benzoate (Benzoan sodný). * Prirodzene sa vyskytujúce v esenciálnych olejoch
 
Obsiahnutý alkohol je vyrobený z 96% denaturovaného liehu, ktorý bol upravený tak, aby nebol určený na konzumáciu. Je bez Bitrex a je teda veľmi jemný.
 
Bezpečné použitie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút opatrne oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pozor horľavina! Certifikovaný produkt SZÚ.
 
Správna hygiena rúk.
 
 1. ruky umývajte zakaždým pred jedlom, po použití toalety, pri zašpinení alebo pri vírusovom ochorení.
 2. pre mechanickú očistu vždy použite mydlo a nezabudnite na umývanie všetkých plôch rúk.
 3. umývajte minimálne 15 sekúnd.
 4. aplikujte dezinfekčný prostriedok.
 5. pri častom používaní dezinfekčných prostriedkov používajte aj výživný krém na ruky.
 
Výrobca: Alma Natural Cosmetics, Česká Republika.
 
Alma je česká voňavá kozmetika z Brna z čisto prírodných ingrediencií. Je vyrábaná vždy čerstvo v malom množstve do ekologických obalov.
 
Všetky produkty Alma sú tvorené s láskou, poctivosťou dvoch zakladateliek. Nikol a Šárka sa náhodou stretli a zdieľa rovnakú lásku k ekológii, prírode a zdravie. Všetko čo v Alme vytvorí, vzniká po dlhých debatách, konzultáciách a skúšanie. Záleží im na tom, pretože ... Alma je duša.
 
Všetky produkty sú ručne vyrábané, len z prírodných surovín a nie sú testované na zvieratách. Využívajú čo najviac dostupné lokálne suroviny napr. Včelí vosk odoberajú od lokálnych včelárov. Produkty balí ekologicky. Krémy a oleje do tmavých sklenených recyklovateľných pohárikov. Balzamy sú balené v ekologickom, rozložiteľnom papierovom kartóne.

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: