Yellow & Blue Máchadlo prádla 2 l

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Máchadlo s príjemnou levanduľovou vôňou pre optimálne vypláchnutie zvyškov pracích prostriedkov z textilu na záver pracieho cyklu, dôležité najmä pre alergikov a citlivú pokožku!

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
27.9.2021
€10,15 / ks    
Značka Yellow & Blue
Kategória Aviváže
 

Špeciálny prostriedok pre optimálne vypláchnutie zvyškov pracích prostriedkov z textilu na záver pracieho cyklu. Veľmi dôležité, najmä pre alergikov!

V tvrdšie vode dochádza k zrážaniu účinných látok pracích prostriedkov s minerálmi obsiahnutými vo vode. Máchadlo svoju mierne kyslou reakciou neutralizuje kúpeľ, čo je dôležité najmä pre ľudí s citlivou pokožkou a alergikov. Neutralizovaná kúpeľ pomôže ľahšiemu rozpustenie zrazeného mydla a nečistôt a ich odstránenie z textilu. Bielizeň je vďaka tomu mäkšia a má jasnejšie farby. Odporúčame ho pridávať namiesto aviváže. Máchadlo obsahuje prírodný levanduľový extrakt, ktorý zanecháva príjemnú jemnú vôňu.

Rozdiel medzi avivážou a máchadlem? Aviváž funguje podobne ako kondicionér na vlasy - uhladí vlákno tým, že ho obalí. Zvyšky aviváže preto zostávajú na bielizni a zvyšky pracieho prostriedku v bielizni. Máchadlo naopak na bielizni nelepí, ale neutralizuje zvyšky pracieho prostriedku, aby sa čo najúčinnejšie z bielizne vyplavili.

Odporúčané dávkovanie na 4 - 5 kg bielizne: 30 ml - dáva sa do zásobníka na aviváž pre záverečnú časť pranie. Pri ručnom praní po vypraní v pracom prostriedku dajte máchadlo do čistej vody, nechajte aspoň 10 minút pôsobiť a bielizeň vypláchajte.

Vhodné pre plákanie bambusových látok. Máchadlo na báze kyseliny citrónovej bambusové látky nepoškodzuje. Naproti tomu ocot pôsobí inak a výrobca bambusových látok ho neodporúča.

Yellow & Blue volí suroviny tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Pri výrobe produktov používajú revitalizovanú vodu. Produkty nie sú testované na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Bezpečnosť: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte vodou a vylejte do kanalizácie. Použitý obal po dôkladnom vypláchnutí odovzdajte do triedeného odpadu.

Zloženie: 15-30% kyselina citrónová, <5% levanduľový extrakt.

Bezpečnostné varovanie: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Likvidácia: nepoužitý výrobok alebo prázdny obal odložiť do nádob na zber komunálneho odpadu.

Nový kartónový obal ušetrí 75g plastov!

Spoločnosť TIERRA VERDE s.r.o. vyrába tovar pod vlastnou značkou YELLOW & BLUE (mydlové orechy a ekodrogérie), TIERRA Organic (biobavlna), GAIA CUP (menštruačné kalíšky) a BORN AGAIN (recyklované obaly a výrobky). Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je československou spoločnosťou bez zahraničnej účasti.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: